Yükleniyor
Yükleniyor
BİZİ TAKİP EDİN

Kuruluş tarihimiz olan 1991 yılından bu yana, Red Button en üst kalitede işçilik üzerine inşa edilmiş, köklü bir üne sahip, lider bir aksesuar üreticisi ve tedarikçisidir.

İŞ STRATEJİMİZ

İlham ve yeniliklerle güçlenerek ve gelişerek müşterilerimizi memnun etmeye odaklanmak, iş stratejimizin temelini oluşturur.

İŞ KÜLTÜRÜMÜZ

Kültürümüz, bizi mükemmeliyetçilik adına itici güç oluşturan değerlerimiz tarafından tanımlanır:

  • Belirlenen hedeflerimizi gerçekleştirmek için bitmez tükenmez bir tutkumuz var.
  • Çalışanlarımızı ve iş ortaklarımızı önemsiyoruz. Bu güçlü bağ ile kaynaklarımızın kusursuz kullanım fırsatını sağlıyoruz.
  • Çeşitliliğin teşvik edilmesi prensibi ile farklı geri plan ve deneyimlere sahip bireylerin sunduğu yaratıcı modellerle potansiyelin ötesine geçmemizi sağlayan bir iş ortamı yaratmaya çalışıyoruz.
  • Ürettiğimiz her bir düğme, aldığımız her farklı karar saygı prensibi ile başlar; toplumu oluşturan her bireye saygı ve toplumun bütününe olan saygı...
  • "Sürdürülebilir büyüme" konusunda duyarlıyız. Tüm bireylere karşı sorumlu olduğumuzun bilincindeyiz. İşimizin, çevreye olumsuz etkilerini önlemek adına çevresel ilkelere göre hareket etmeye çalışıyoruz. Bu nedenle ham maddeden başlayarak nihai ürüne varan tüm üretim döngümüzde, inovatif araçlar ve yeni uygulamalar kullanmak sureti ile sürdürülebilirlik hedeflerimiz doğrultusunda ilerliyoruz. Red Button olarak yarınlarımızın ihtiyaçlarını karşılayabilmek için "SÜRDÜRÜLEBİLİR AKSESUAR" prensiplerini yeniden tanımladık ve uygulamalarına başladık.

Sürdürülebilir ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için tıklayınız.